Dit is een geïmporteerde aankondiging. Het is daarom niet mogelijk deze aanbesteding toe te voegen aan Mijn Aanbestedingen. Ga voor meer informatie over deze aanbesteding naar de website van Negometrix3.
Details
Publicatie
Omschrijving
Marktconsultatie voor het bouwen van een installatie voor het concerteren van biogas naar groen gas.
Deze marktconsultatie is een eerste vrijblijvende stap binnen het project. De informatie die de aanbestedende dienst ontvangt bij deze marktconsultatie wordt gebruikt als input voor het formuleren van een inkoopstrategie en het eventueel opstellen van aanbestedingsdocumentatie.
Deelname aan deze marktconsultatie levert geen voor- of nadelen bij een eventuele aanbesteding mocht aanbestedende dienst hiertoe besluiten.