Doelstelling van de aanbesteding is het contracteren van een leverancier van softwarepakketten én diensten. Deze diensten bestaan uit:
• projectdiensten: configuratie, integratie, migratie, opleiding en
• doorlopende diensten vastgelegd in een SLA en DAP voor Applicatiebeheer (preventief, correctief, adaptief en additief)
Het contract met een leverancier moet leiden tot een geïmplementeerde en adequaat (zonder teveel afhankelijkheid van één of meer IT-leveranciers voor functioneel beheer) onderhouden applicatie:
• die alle subsidie uitvoeringsvarianten conform Raamwerk voor Uitvoering van Subsidies voor, tenminste de komende tien jaar, goed ondersteunt;
• dat bestaat uit de volgende onderdelen: klantportaal, zaakmanagement, relatiemanagement en documentmanagement;
• integreert in het dan bestaande ICT-landschap.