De Aanbestedende Dienst nodigt u hierbij uit om deel te nemen aan een Marktconsultatie Sneeuw- en ijsbestrijdingsmiddelen Tractoren.
Het is niet de bedoeling dat u als geïnteresseerde marktpartij op dit moment al een gedetailleerde aanbieding maakt. De Aanbestedende dienst wenst met deze marktconsultatie een goed beeld te krijgen van de mate van interesse en de mogelijkheden in de markt en welke optie het meest passend is voor de behoefte.
In deze tender treft u alle relevante informatie omtrent de marktconsultatie. Mocht u vragen hebben, dan kunt u deze stellen in de Vraag & Antwoordmodule.
U heeft tot in de planning aangegeven datum (offertedatum) de tijd om deel te nemen aan deze marktconsultatie.
De procedure verloopt volledig elektronisch via het online aanbestedingsplatform Negometrix. Nadere informatie over het gebruik van Negometrix leest u hier.