Dit is een geïmporteerde aankondiging. Het is daarom niet mogelijk deze aanbesteding toe te voegen aan Mijn Aanbestedingen. Ga voor meer informatie over deze aanbesteding naar de website van Negometrix3.
Details
Publicatie
Omschrijving
Deze marktconsultatie wordt voorafgaand aan de Europese aanbesteding gehouden voor het sluiten van de overeenkomst voor de levering van Bedrijfskleding.
De provincie Groningen wenst informatie uit de markt te halen om de aanbesteding zo goed mogelijk vorm en inhoud te geven.
Het doel van de aanbesteding is uiteindelijk om één leverancier te selecteren die (circulaire) bedrijfskleding inclusief schoeisel levert. Deze leverancier dient tevens op regie de kleding te repareren en de inname van oude kleding te verzorgen. Tot slot dient de leverancier een gebruikersvriendelijke webshop aan te bieden waarop de bestellers van de provincie Groningen de benodigde bedrijfskleding zelfstandig kunnen bestellen.
Er wordt gestreefd naar een langdurige samenwerking met één leverancier die gedurende de contractduur blijft innoveren.