Wet digitale overheid

TenderNed bereidt zich voor op de Wet digitale overheid (Wdo), die op 1 juli 2023 gefaseerd wordt ingevoerd.

Nog veiliger inloggen

De Wdo regelt dat bedrijven en burgers veilig en betrouwbaar kunnen inloggen bij de (semi-) overheid. Nederlandse ondernemingen loggen met eHerkenning in op TenderNed.

Om het inloggen voor de ondernemers nog veiliger te maken wordt bij het inloggen op TenderNed een tweede factor toegevoegd. Voor TenderNed is vastgesteld dat het gebruikte authenticatiemiddel moet voldoen aan het betrouwbaarheidsniveau substantieel. Voor het niveau substantieel geldt dat een tweede factor vereist is.  

Toegankelijkheid

Daarnaast stelt de wet dat overheidswebsites moeten voldoen aan internationale normen voor toegankelijkheid. We werken aan het doorvoeren van deze normen, zodat de informatie op tenderned.nl ook toegankelijk is voor mensen met een beperking.

Naar boven
Logo Rijksoverheid - Naar beginpagina van Tenderned.nl