17 jul. 2025 - Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling
DAS inhuur personeel ISNV
Inkoopsamenwerking Noord Veluwe (ISNV)
Dit is een geïmporteerde aankondiging. Het is daarom niet mogelijk deze aanbesteding toe te voegen aan Mijn Aanbestedingen. Ga voor meer informatie over deze aanbesteding naar de website van Mercell.
Details
Publicatie
Omschrijving
De ISNV heeft sinds 1 februari 2019 een Dynamisch AankoopSysteem (DAS) voor de inhuur van personeel actief via het aanbestedingsplatform Negometrix3. Mercell (voorheen Negometrix) heeft aangegeven dat per oktober 2023 de ondersteuning van het aanbestedingsplatform 'Negometrix 3' zal stoppen. Om die reden is de tender '94149 DAS inhuur personeel ISNV' naar het nieuwe aanbestedingsplatform 'Mercell Source-to-Contract' overgezet onder deze tender 'T43170 DAS inhuur personeel ISNV'. Om de werklast bij al toegelaten leveranciers zoveel mogelijk te beperken is voor deze een eigen vragenlijst opgesteld. Wilt u zich als nieuwe leverancier aanmelden voor onze DAS Inhuur van personeel dient u de vragenlijst voor 'nieuwe leveranciers' in te vullen.
Zie als bijlage:
Beschrijvend Document DAS inhuur personeel ISNV
Bijlage A - Uniform Europees Aanbestedingsdocument
Bijlage B - Verklaring omtrent inschrijving
Bijlage C - Referentieopdracht
Bijlage D - Concept inleenovereenkomst
Bijlage E - Conceptovereenkomst voor de inhuur van ZZP'ers
Bijlage F - Inkoopvoorwaarden ISNV
Voor eventuele ondersteuning verwijzen wij u naar: https://help.negometrix.com/nl/support/solutions/9000116719
Of neem contact op met de helpdesk van Mercell.
ISNV heeft regelmatig behoefte aan externe inhuur van diverse expertise en capaciteit. Het betreffen doorgaans functies op HBO/WO niveau vanaf schaal 9 (CAR-UWO) en hoger. Voor de invulling van deze behoefte heeft ISNV gekozen om een DAS in te stellen. ISNV nodigt geïnteresseerde partijen uit (zowel ondernemingen, als ZZP'ers) om zich te registreren en aan te melden voor de diverse vakgebieden binnen dit DAS (zie voor de vakgebieden § 1.3.2).
Inkoopsamenwerking Noord-Veluwe (ISNV) bestaat uit de volgende deelnemers: gemeenten Elburg, Ermelo, Harderwijk, Hattem, Heerde, Nunspeet, Oldebroek, Putten, Zeewolde, Sociale Dienst Veluwerand, Omgevingsdienst Noord-Veluwe, Regio Noord-Veluwe en de gemeenschappelijke regeling Meerinzicht. Doordat het professionaliseren van de inkoopfunctie omvangrijk en belangrijk is geworden hebben de deelnemers van het ISNV besloten om op het gebied van inkoop samen te gaan werken. Door het bundelen van hoeveelheden en het delen van kennis en kosten ontstaan inkoopvoordelen binnen deze samenwerking.
De volgende deelnemers ISNV nemen deel aan deze aanbesteding:
de gemeenten Ermelo, Harderwijk, Zeewolde en de Gemeenschappelijke Regeling Meerinzicht.
De gemeenten Putten, Nunspeet en Elburg behouden zich het recht voor om tijdens de looptijd van de DAS toe te treden.
Met het DAS willen de deelnemende gemeenten binnen ISNV op bepaalde momenten deskundigheid op een flexibele manier kunnen aantrekken en daarbij de aanbestedingsregels respecteren. Transparantie en mededinging bij de inhuur van externe partijen zijn daarbij speerpunten.
Het DAS wordt ingesteld voor een periode van twee (2) jaar (1 februari 2021), met acht (8) keer een optie tot verlenging van één (1) jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 februari 2019.
Verlenging DAS inhuur 4e verlenging van februari 2024 tot 1 februari 2025.