1 jun. 2021 - Kennisgeving van aanvullende informatie, informatie over een onvolledige procedure of rectificatie
ICT diensten: Applicatiebeheer en doorontwikkeling Mendix oplossingen
Nederlandse Zorgautoriteit
Inschrijven op deze aanbesteding is niet meer mogelijk
Details
Publicatie
Documenten
Vraag en antwoord
Omschrijving
Doelstelling van deze Aanbesteding is het sluiten van een Dienstverleningsovereenkomst met één (1) Mendix Certified Support Partner ten behoeve van:
1) strategisch advies over het huidige applicatielandschap van de NZa in relatie tot het effectief en efficiënt toepassen en inzetten van Mendix-technologie, en
2) het uitvoeren van ITIL gebaseerd applicatiebeheer en onderhoud van de bestaande NZa Mendix applicaties, en
3) op een scrum & agile wijze (door)ontwikkeling van nieuwe functionaliteit of nieuwe applicaties van het NZa Mendix platform, en
4) Het geven van advies bij het opzetten van een intern NZa Mendix Ontwikkelteam en het ondersteunen van opleiding van de NZa interne ontwikkelaars.